Bydlení podle vašich představ nemusí zůstat jen u plánů a představ. My je dokážeme proměnit ve skutečnost.

Velkou výhodou při kompletní rekonstrukci bytu je to, že pro veškeré prováděné práce Vám vystačí jedna firma. Od rekonstrukce koupelny přes pokládku podlah, elektroinstalace, dodávku interiérových dveří, instalatérských prací . Celý proces tak můžete komunikovat rychle a jednoduše skrze minimální počet osob.

Návrh rekonstrukce bytu

Představa o rekonstrukci bytu dostává reálnou podobu právě při zpracování návrhu. Nezáleží zda jde o rekonstrukci malého bytu, rekonstrukci bytu 2+1, 3+1 nebo většího. Návrh je důležitý při celkové, ale i při částečné rekonstrukci.

Návrh a následnou projektovou dokumentaci zpracujeme individuálně, dle Vašich potřeb na míru. Zákazníkovi samozřejmě nabízíme volnou ruku při výběru všech materiálů.

Rekonstrukce panelového bytu

Panelové byty jsou dispozičně velice různorodé. Dalo by se říct že sídliště od sídliště výrazně rozdílné. Z každé rekonstrukce si vždy vezmeme určité poznatky, které můžeme opět aplikovat pro další rekonstrukce. Setkali jsme se s opravdovou spoustou atypických interiérů a těšili jsme se z výzvy a zkušeností, které z toho úspěšně vznikly.

Ať se tedy rozhodnete pro rekonstrukci kuchyně nebo kompletní rekonstrukci bytu na klíč, budete mít jistotu, že využijeme funkční prostor bytové jednotky na maximum. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Díky dobré organizaci jednotlivých činností, která je založena na naší mnohaleté zkušenosti už nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich práci. Naši odborníci dokážou kouzla s vnitřní dispozicí, s ohledem na nosné konstrukce objektu.

Cena rekonstrukce bytu

Cenu řešíme se zákazníkem vždy individuálně a před začátkem realizace rekonstrukce máte důkladný přehled o všech nákladech spojených s rekonstrukcí. Projekt rekonstrukce bytu bude mít jasně danný rozpočet a Vás už tak nic nepřekvapí.


Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?